plaukimo-ratasAr atsimenate, kada išmokote plaukti? Greičiausiai jau ėjote į pirmąsias mokyklos klases. Tačiau tai nereiškia, jog iki tol niekada nebuvote plaukę. Juk visi kūdikėliai plaukioja mamytės pilvelyje. Todėl specialistai teigia, jog naudinga su kūdikiu karts nuo karto išsimaudyti baseine ar vonioje, kad šis nepamirštų įgimtų įgūdžių. Tokiai pramogai su vandeniu puikiai pagelbės plaukimo ratas kūdikiui. Tai pripučiamas ratas kūdikiui, kuris pirmąsias maudynes pavers iš tiesų saugiomis ir smagiomis.

Apsilankymai vonioje

Žinoma, vos gimusiam kūdikėliui plaukimo ratas kūdikiams nėra pats geriausias draugas. Kelių mėnesių kūdikėlis turi turėti savo vonią, kurioje jam patogu ir saugu. Tai dažniausiai minkšta vonia, kuri neleidžia kūdikiui panirti ir iškristi iš vonytės. Kai vaikelis pradeda pats laikyti galvytę ir vonia tampa jam nebloga draugė, tuomet maudynėse pravers maudymosi ratas kūdikiui. Tuomet maudymasis vaikeliui taps tikra pramoga. Tai ypač patogu, jei vonia yra gana didelė, tuomet joje vaikutis galės laisvai plaukioti ir jaustis saugiai.

Vasaros pramogoms

Plaukimo ratas kūdikiui gana dažnas pirkinys tampa artėjant šiltajam metų sezonui. Tikra tiesa, tokiu laiku maudymosi ratas tampa reikalingas kiekvienam mažyliui. Tai ypač patogu, kuomet vykstama mėgautis vandens malonumais į paplūdimį prie ežero, jūros ar upės. Vaikui tereikia užsidėti pripučiamą maudymosi ratą ir jis saugus vandenyje. Šiuos ratukus ypač mėgsta dar nemokantys plaukti vaikai, tačiau net ir pramokę neatsisako pasimėgauti plaukiojimo ratu.

Išvykai į vandens parką

Šiandien tokiuose populiariuose vandens parkuose, kur gausu ne tik pirčių, bet ir smagių vandens atrakcionų, didžiausia zona skirta ne kam kitam kaip vaikams. Būtent kelionei į vandens pramogų parką vaikui reikalingas plaukimo ratas kūdikiams ar vaikams. Su tokiu ratu vaikas galės ne tik leistis nuo įvairių pramogų kalnelių, bet ir plaukioti baseinuose. Žinoma, vandens parkas gali parūpinti Jums neblogą ratą, tačiau naudingiausia turėti savo, prie kurio vaikas yra pripratęs ir jame jaučiasi saugiai.

Žinokite, kaip išsirinkti

Prieš pirkdami maudymosi ratą savo vaikui, turėtumėte apgalvoti keletą svarbių dalykų. Pirmiausia, kiekvienas ratas turi savo dydį, todėl prieš perkant šį pirkinį, išsiaiškinkite, kokio dydžio ratas tiks Jūsų atžalai. Taip pat labai svarbu rinktis tik kokybiškus pripučiamus ratus. Nors galima pagalvoti, jog tai nereikšmingas pirkinys, iš tiesų nuo rato kokybės priklauso Jūsų vaiko saugumas ir gera savijauta. Ratą galite rasti internete, parduotuvėje, kur parduodami ir drabužiai kūdikiams.

Reklama

Vienas komentaras “Pirmai pažinčiai su vonia – plaukimo ratas kūdikiams

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s