PaveikslėlisVestuves, krikštynas ar įsimintinas gyvenimo akimirkas visada norime prisiminti už įamžinti nuotraukose. Tačiau jūsų pačių ar draugų darytos fotografijos ne visada sugeba atskleisti šventinio vakaro nuotaiką, o nuotraukų kokybė dažnai nuvilia. Tad, norėdami nuotraukų albumą papuošti profesionaliomis fotografijomis, vis daugiau žmonių kreipiasi į profesionalus. Internete mirga ne vienas ir ne du fotografų skelbimai, tačiau kaip išsirinkti tokį, kuris sugebėtų išpildyti jūsų lūkesčius.

Visų pirma, rinkdamiesi fotografą savo šventei, pasitikėkite akimis, jei pamatę fotografo nuotraukų pavyzdžius, likote sužavėti jo darbu, jums patinka jo stilius, tai pirmas ženklas, kad radote savo fotografą. Visgi, būtų pravartu su juo susitikti asmeniškai, kadangi fotografų reklama nepadės jums išsiaiškinti, koks jis žmogus, o štai susitikimas akis į akį leis greičiau apsispręsti ar norite toliau su fotografu bendradarbiauti. Profesionalai greitai perpras, ko jūs norite, o jei patys dėl to nesate tikri, fotografas visada pasiūlys krūvą idėjų. Beje, profesionalai niekada nevers jūsų daryti tai, kas jums atrodo nepriimtina ar kelia abejonių, tuo tarpu mėgėjai ar diletantai vis dar yra „tikrojo aš“ paieškose ir dažnai fotosesiją paverčia eksperimentu. Patikėkit, jūs tikrai nenorite savo šventės metu tapti laboratorine žiurke.

Dažniausiai fotografų skelbimai turi „komentavimo“ funkciją, buvę klientai ar suinteresuoti asmenys gali palikti atsiliepimą ar užduoti klausimą. Peržvelkite juos, profesionalūs fotografai nenuvilia savo klientų, todėl rekomendacijos ir pagyrimai liejasi kaip iš gausybės rago. Žinoma, pasitaiko atvejų, kai fotografo ir kliento vizijos išsiskiria, todėl vienas priekaištas dar nereiškia, kad fotografas niekam tikęs. Visgi, jei aptinkate ne viena ir ne du neigiamus komentarus ir atsiliepimus, geriau ties šiuo „profesionalu“ neapsistoti.

Fotografų reklama padeda prisivilioti klientus, tačiau profesionalai niekada nelieka be darbo. Tad, fotografo užimtumas puikus darbo kokybės įvertinimo kriterijus. Jei fotografas „bimbinėja“ ir neturi užsakymų tai daug pasako apie jo darbą. Profesionalai kartais būna užimti kelis mėnesius į priekį, todėl norėdami rasti tikrą savo specialybės asą, pradėkite šiuo reikalu rūpintis gerokai anksčiau.

Taigi, fotografų skelbimai jums pasiūlys itin platų šios specialybės atstovų pasirinkimą, tačiau būkite reiklūs ir rinkitės atidžiai, jei norite turėti energijos, džiaugsmo ir laimės švytinčias kokybiškas nuotraukas.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s