auto nuomos įmonėJei galvojate apie pažintinę kelionę po užsienį, tačiau nenorite įsipareigoti kelionių agentūrai, verta pagalvoti apie savarankišką kelionę su automobiliu. Jei neturite nuosavos transporto priemonės arba nesate tikri jos patikimumu, jūsų lūkesčius atitiks auto nuomos įmonė, kuri siūlo naujus, saugius ir techniškai tvarkingus automobilius kelionėms Lietuvoje ir už jos ribų. Viskas, ką turite padaryti, – nuspręsti, kur ketinate vykti, kiek dienų atostogausite ir kokio automobilio jums reikia.

Kodėl verta keliauti su nuomojamu automobiliu?

Vienas svarbiausių privalumų turėti automobilį keliaujant – galimybė vykti kur norite ir kada norite. Jums nereikia taikytis prie viešojo transporto sistemos, todėl vienoje ar kitoje vietoje galite praleisti tiek laiko, kiek norite. Pvz., atvykote į parką ir norite jame praleisti visą dieną – puiku, jūsų transporto priemonė stovėjimo aikštelėje gali būti nuo ryto iki vakaro. Ir priešingai – jei atvykote apžiūrėti vietos, tačiau ji jums nepatinka (arba yra tvarkoma, todėl neprieinama turistams), galite nieko nelaukti, sėsti atgal į automobilį ir tęsti savo kelionę.

Svarbus nuomos privalumas yra tai, kad šiandien, augant klientų poreikiams, nuomos bendrovės siūlo plačią transporto priemonių pasiūlą. Jei keliaujate vieni ar keliese, neturite didelio bagažo, jūsų lūkesčius atitiks ir nedidelis automobilis, su kuriuo patogiai jausitės tiek mieste, tiek užmiestyje. Jei ketinate keliauti su didesne žmonių kompanija, draugais ar šeima, arba tuo atveju, jei turite gana daug bagažo, jums reikės talpesnio automobilio. Tokiai kelionei tiks mikroautobusų nuoma Kaune (ar kitame mieste), o jūs galėsite mėgautis patogia ir komfortiška kelione.

Rinkitės patikimą nuomos bendrovę ir pasidomėkite jos sąlygomis

Kad būtumėte patenkinti kelione, rinkitės patikimą automobilių nuomos bendrovę, kuri siūlo lanksčias ir patogias nuomos sąlygas, naujus, techniškai tvarkingus automobilius ir geras nuomos kainas. Tiesa, nepamirškite iš anksto pasidomėti, ar su nuomotu automobiliu galėsite keliauti į užsienį. Neretai šiuo atveju yra numatomos tam tikros paros kilometražo ribos, pvz., su nuomojamu automobiliu galima įveikti iki 500 km. per vieną dieną. Klientui pageidaujant, daugelis nuomos bendrovių siūlo įvairius automobiliui reikalingus priedus, pvz., navigacinę sistemą, stogo bagažinę, vaikiškas kėdutes – viską, ko gali prireikti patogiai ir saugiai poilsinei kelionei.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s