Nauji butai Vilniuje: kaip išsirinkti gerą variantą?

Photo by Jovydas Pinkevicius on Pexels.com

Jeigu ieškote gyvenamosios vietos ir domėjotės naujų butų pasiūla Vilniuje, tikrai matėte, kad pasirinkimas – didžiulis, o pasirinkimo galimybės, rodos, beribės. Visgi, būstas perkamas ne metams ir ne dviems, o yra ilgalaikė investicija, todėl norisi neprašauti su pasirinkimu. Pateiksime du pagrindinius klausimus, į kuriuos sau svarbu atsakyti žvalgantis į naujų butų Vilniuje skelbimus ir kaip surasti teisingą atsakymą.

Kokį mikrorajoną pasirinkti?

Nauji butai Vilniuje „dygsta“ praktiškai kiekviename mikrorajone. Būtent todėl prieš žvelgiant į konkrečius butų skelbimus, svarbu apsispręsti, kurioje Vilniaus miesto dalyje ieškosite savo naujų namų. Galbūt norite gyventi pačioje sostinės širdyje, galbūt jums idealus  miegamasis rajonas arba daug laiko mėgstate praleisti gamtoje, todėl ieškote žaliųjų erdvių? Pasidomėkite, ką Vilniaus mikrorajonai siūlo, kaip išvystytas viešojo transporto tinklas ir susisiekimas su kitomis miesto dalimis, jeigu esate jauna šeima, būtinai pasidomėkite, kokia situacija yra su darželiais ir mokyklomis. Mikrorajono pasirinkimas – yra vienas pirmųjų ir svarbiausių žingsnių, kuriame privalu neskubėti ir apsvarstyti visus „už“ ir „prieš“.

Pilna ar dalinė apdaila?

Kai išsirinkote mikrorajoną ir jau ieškote konkretaus buto, pagalvokite, koks variantas jus labiau domina: butai su pilna ar daline apdaila. Butai su pilna apdaila vienareikšmiškai reikalauja didesnių pradinių investicijų, tačiau į juos galite įsikelti per maksimaliai trumpą laiką, kadangi būstas jau įrengtas, vadinasi nereikės ieškoti baldų, atlikti būsto apdailos, ieškoti specialistų ir laukti, kol visi darbai bus atlikti. Visgi, svarbu prisiminti, kad įsigyjant butą su pilna apdaila, patys negalėsite būti dizaineriais ir sukurti svajonių namų viziją atitinkančios gyvenamosios vietos.  Kita vertus, neretai žmonės nepagalvoja, kiek dar papildomų lėšų reikia buto įrengimui, todėl įkurtuves neretai tenka nukelti ir įsikėlimas užtrunka.

Dalinė apdaila suteikia jums galimybę pasijausti dizaineriais ir susikurti savo svajonių namus. Visgi, svarbu akcentuoti, kad tai pareikalauja nemažai papildomų lėšų ir jūsų laiko. Žinoma, jeigu neturite didelio pradinio biudžeto, nauji butai Vilniuje su daline apdaila kainuoja mažiau, o ir tikėtina, kad kai kuriuos darbus galėsite atlikti ir savarankiškai ar su artimųjų bei draugų pagalba.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s