Žoliapjovių peiliai saugiam žolės pjovimui

Photo by Magda Ehlers on Pexels.com

Žoliapjovė ne tik puikus prietaisas sodyboje žolei pjauti, bet gali būti ir pavojingas, todėl prieš naudodami perskaitykite instrukcijos nurodymus.

Žoliapjovių peiliai saugiam naudojimui

Apžiūrėkite, ar darbo vietoje nėra kliūčių, akmenų, į kuriuos galėtų atsitrenkti peiliai. Tvirtai remkitės kojomis į žemę. Laikykite įrankį žemiau juosmens. Žoliapjovių peiliai vieni iš pavojingiausių šio įrankio dalių, todėl norėdami pašalinti juose užstrigusią žolę ar skiedras, įsitikinkite, kad variklis ir pjovimo įranga išjungti.

Norėdami pasisukti ar apsisukti su veikiančiu įrankiu, pirmiausia įsitikinkite, kad toje pusėje nieko nėra. Ypač saugokite vaikus, jie turi būti nutolę ne mažiau nei 15 metrų atstumu, taip pat ir gyvūnai bei kiti asmenys.

Niekada nesilenkite prie žoliapjovės peilių ir apsaugos kai šie sukasi, nes skiedros ir akmenys gali pataikyti į akis ar veidą, sukelti nepataisomus sveikatos pažeidimus.

Žolės pjovimas                 

Norėdami pjauti žolę žoliapjovių peilius (galvutę) laikykite prie žemės. Pjauna lynelio galas, jis puikiai pašalina žolę šalia medžių, tvoros, gėlynų.

Skusdami žolę, įrankio galvutę laikykite pasuktą kampu, lynelis turi pasiekti žemę šalia medžių, akmenų ir kitų objektų, pilnai nespauskite akceleratoriaus, nes taip mažiau dėvisi lynelis. Jeigu žoliapjovės galvutė dažnai liečiasi su žeme, ji greičiau susidėvi. Prieš kiekvieną pjovimą reikėtų patikrinti galvutę ar ji nėra įskilusi, deformuota. Jeigu taip, pakeiskite atsargine.

Tokios dalys kaip žoliapjovės peiliai atlieka didžiausią darbą, todėl jų rizika deformuotis taip pat didelė. Kad peiliai atšipę arba sugadinti galima spręsti iš to, kad žolė prastai nupjaunama, ji tik nuskinama, prietaisas daugiau vibruoja.

Žoliapjovių peiliai internetu

Pastebėję, kad žoliapjovių peiliai gerai nepjauna, nutraukite darbą, juos pagaląskite. Jeigu nepjauna galvutė su lynu, nes yra deformuota, įsigykite atsarginę. Šias kokybiškas detales galite įsigyti interneto parduotuvėje agropartsbaltija.lt. Pjovimo galvutė naudojama žolei pjauti, o peiliai – krūmams ir stabarams. Šioje parduotuvėje rasite įvairių išmatavimų galvutes su lynu, skirtas mažo ir didelio galingumo įrankiams. Žoliapjovių peiliai internetu yra trišakiai, keturšakiai, dvišaliai ir apskriti. Atkreipkite dėmesį į jų išmatavimus, kad išsirinktumėte tinkamus jūsų įrankiui.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s