Kokias gėles rinktis laidotuvėms?

Photo by KoolShooters on Pexels.com

Laidojimo namai Vilniuje pataria gėlėmis papuošti laidotuvių ceremonijos patalpas ar jas atsinešti kartu su savimi. Gedinti šeima, dažnai nepastebės kokias gėles perkate, dėl jų pernelyg neturėtumėte jaudintis. Tačiau, jei svarstote ir nežinote, kokias gėles rinktis, yra keletas klasikinių variantų su savo reikšme.

Laidojimo namai Vilniuje pastebi, jog viena iš populiaresnių gėlių yra rožės. Rožė gali reikšti skirtingus dalykus, priklausomai nuo spalvos. Nors baltos rožės yra populiarios, raudonos ceremonijos metu gali simbolizuoti meilę, o geltonos Jūsų ryšį su artimaisiais ar prarastu žmogumi.

Laidojimo namai Vilniuje taip pat dažnai yra papuošiami lelijomis. Lelijos laidotuvių metu simbolizuoja taiką ir atkūrimą. Krikščionys taip pat mano, jog lelijos buvo puoštas ir Mergelės Marijos kapas.

Smulkūs gvazdikai dažnai puošia vainikus ir kitas laidotuvės skirtas stovinčias ar įprastas puokštes. Laidojimo namai Vilniuje pabrėžia, jog gvazdikų spalva taip pat turi skirtingą simbolinę reikšmę ceremonijos metu.

Raudonieji gvazdikai rodo meilumą, baltieji kalba apie nekaltumą ir tyrumą, o rausvieji apie atminimą ir prisiminimą.

Laidojimo namai Vilniuje pataria, negalintiems apsispręsti, kokias gėles neštis, rinktis chrizantemas. Jos yra bene populiariausias augalas laidojimo ceremonijos metu. Chrizantemos simbolizuoja netektį, bet kartu ir pagarbą mirusio žmogaus nugyventoms akimirkoms. 

Laidojimo namai Vilniuje rečiau pastebi narcizus, bet šios gėlės yra puikus pasirinkimas kaip užuojautos gėlės. Narcizai simbolizuoja su nauja pradžia, atsinaujinimui ir tuo pačiu užuojautą, todėl kai kurie žmonės renkasi jas sielvartaujančiam ar nusiminusiam žmogui įteikti.

Laidojimo namai Vilniuje taip pat ne dažnai pastebi baltus. Balti, aukšti ir didingi kardeliai ceremonijos metu kalbės apie mirusio žmogaus charakterio tvirtumą bei nuoširdumą.

Orchidėjų žiedai taip pat gali būti komponuojami į vainikus ar gėlių puokštes. Ši gėlė išreiškia užuojautą ir paprastai atspindi amžiną meilę.

Laidojimo namai Vilniuje nebūtinai turi būti papuošti gėlėmis. Skaudžios akimirkos metu, svarbiausia išreikšti palaikymą ir užuojautą būnant šalia netektį patyrusių žmonių. Gėles gali būti kaip gražus atminimų ir užuojautos simbolis, bet palaikymas už rankos, išklausymas ar leidimas išsiverkti ant peties, gali būti prasmingesnis ir naudingesnis.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s