Kaip vyksta skolų išieškojimas?

Photo by Mikhail Nilov on Pexels.com

Tai pakankamai specifinis procesas, iki kurio dar reikia nueiti gana nemažą kelią. Žinoma, daugelis tikrai yra girdėjęs apie antstolius ir tai, jog jie turi teisę padėti atgauti negrąžintus pinigus. Tačiau tam reikalingas ir teismo sprendimas, kuris suteiktų tokią teisę. Taigi, pirmiausiai reikės kreiptis būtent į šią įstaigą. Tiesa, kai kuriais atvejais galima šio proceso išvengti pasinaudojant ir kitais teisiniais keliais, ypač jeigu skolininkas turi sukaupęs kapitalo arba turto. Tuomet jis tikrai nenorės jo prarasti. Todėl skolų administravimas ir jo eiga labai priklausys nuo kiekvieno individualaus atvejo. Taip pat tam nemažai įtakos turės ir įvairios papildomos aplinkybės bei situacija.

Kiek kainuoja skolų administravimas?

Tai yra gana išskirtinė paslauga, kuri kartais labai padeda sprendžiant įvairius su skolomis susijusius niuansus. Tuo labiau, kad skolų išieškojimas yra tik pats galutinis etapas, iki kurio tenka nueiti gana nemažą kelią. O jame be patirties šioje srityje ir teisinių žinių gali būti gana sudėtinga. Todėl nemaža dalis žmonių ar įmonių naudojasi tokiomis paslaugomis. Bet konkrečią jų kainą įvardinti būtų pakankamai sudėtinga, kadangi kiekvienu atveju ji gali kažkiek skirtis. Todėl ir visos situacijos yra vertinamos individualiai, o tuomet jau tariamasi dėl paslaugos mokesčio. Kartais jis gali būtų paprasčiausiai dalis skolos, o kartais už tai teks mokėti papildomą fiksuotą mokestį.

Kur kreiptis pagalbos?

Net jeigu skolų išieškojimas yra vienintelis kelias atgauti pinigus, tam tikrai prireiks profesionalų pagalbos. Kadangi kitu atveju procesas gali tapti pakankamai komplikuotu ir užtrukti gana nemažai laiko. Todėl skolų administravimas bus tai, kas padės išspręsti visas problemas ir pagelbės kiekvienam. Tiesa, yra ne viena tokią paslaugą siūlanti įmonė bei šioje srityje dirbantys specialistai. Todėl reikės tik pasidomėti ir paieškoti jų kontaktų. O tuomet jau galima vadovautis asmeniniais kriterijais bei pasirinkti geriausią variantą. Aišku, kai kuriais atvejais šiuo klausimu gali padėti ir teisininkai, tačiau jie turėtų dirbti šioje srityje bei būti susidūrę su panašiomis situacijomis.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s