Nekilnojamo turto vertinimas – viena aktualiausių paslaugų galvojantiems apie NT pirkimą, pardavimą ir ne tik

Nekilnojamas turtas pastaruoju metu yra viena aktualiausių ir aprašomiausių temų. Nieko keisto, nes juk visi gyvename tam tikrame būste ir jeigu jį nuomuojame, tai nuolat pagalvojame apie savo turto įsigijimą, o jei ir turime nekilnojamo turto objektą, tai vis pagalvojame apie didesnio ar dar vieno įsigijimą. Specialistai ir ekonomistai sako, kad nekilnojamo turto vertinimas yra patikimiausia apsauga nuo pirkimo ir pardavimo nuostolių. Tad ši paslauga gali būti aktuali tiek nekilnojamo turto pardavėjui, tiek ir pirkėjui. Įsivertinę turtą galite nemažai laimėti arba kitaip sakant – nepatirti nepageidaujamų nuostolių.

Visuomet, kai nesate tikri, ar teisinga kaina ketinate parduoti arba priešingai – pirkti nekilnojamo turto objektą – kreipkitės į nekilnojamo turto agentą tam, kad jis objektyviai įvertintų jo vertę. Turto pirkėjas tikrai nenorės permokėti daugiau nei nekilnojamas turtas yra vertas, o pardavėjas visada stengsis, kad vertė būtų kuo didesnė. Norint išpildyti šias sąlygas yra reikalinga kreiptis į nekilnojamojo turto srities specialistus.

Šis procesas nėra sudėtingas ir viskas vyksta labai paprastai. Visų pirma yra išanalizuojamas turimas vertinti turtas. Objekto savininkas turi nekilnojamo turto vertintojui pateikti visus reikiamus dokumentus tam, kad būtų nustatyta jo vertė. Yra atliekama analizė. Žinoma, yra ir pasirašoma su paslaugos užsakovu nekilnojamo turto vertinimo paslaugos sutartis. Vertintojas taip pat turi apžiūrėti gyvai objektą, bet tai tikrai ilgai netruks. Turėdamas visą reikiamą informaciją, dokumentus, atlikęs apžiūrą bei analizę, nekilnojamojo turto srities specialistas kelių dienų bėgyje Jums pateiks nustatytą užsakyto nekilnojamojo turto objekto vertę. Gausite labai tikslią bei detalią ataskaitą su turto įvertinimu, kuri maksimaliai padės išvengti galimų nepageidaujamų nuostolių.

Nekilnojamo turto vertinimas gali būti užsakomas norint nustatyti šių objektų vertę:

namai;

butai;

komercinis turtas;

žemė;

miškas.

Aukščiau išvardintus objektus yra reikalinga įvertinti tada, kai planuojate turtą išnuomoti, jį padovanoti arba gavote palikimu, imate paskolą nekilnojamam turtui įsigyti arba ketinate apdrausti nekilnojamą turtą, o gal turite planų investuoti; dar galima situacija ir kai renkatės naują būstą ir nenorite, jog jis greit prarastų vertę; taip pat būna situacijų, kai nesutariate su sutuoktiniu arba giminaičiais dėl bendro turto vertės ir nuosavybės teisių.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s